Grindų lipdukai

Grindų lipdukai yra puikus būdas reklamuoti savo veiklą ar verslą. Jie gali būti įvairių dydžių, formų ir spalvų, todėl mes pagaminsime tokius, kurie patenkins visus jūsų veiklos ar verslo poreikius. Grindų lipdukai taip pat yra labai patvarūs ir atsparūs vandeniui, todėl juos galima naudoti bet kurioje patalpos dalyje. Išvenkite eilių ir užsisakykite juos dabar!

Grindų lipdukai yra laminuojami specialiu grindiniu laminatu, kuris yra šiurkštus ir neslidus.

Dažniausiai grindų lipdukus pagaminame per 1-3 darbo dienas.

Atsiimti galite mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas arba pristatysime į jūsų pasirinktą vietą su kurjerių tarnybomis. Galime užklijuoti jūsų sugeneruotus siuntų lapelius.

Grindų lipdukų kaina priklauso nuo kiekio ir dydžio, dažniausiai kaina svyruoja nuo 8€ iki 10€ už kvadratinį metrą.

Grindų lipdukų gamyba

Lipdukų spausdinimą galime pradėti tik turint idėją, pasirinkus medžiagas, formatą, spalvingumą ir turint kokybišką maketą. Nežinote nuo ko pradėti? Susisiekite, mūsų komanda tikrai padės. Lipdukų spausdinimo įrangą parenkame pagal jūsų idėją, jeigu norite ekologiškų, aplinkai draugiškų lipdukų, juos spausdiname ant HP Latex spausdintuvo, atitinkamai norint ekonomiškų lipdukų, juos spausdiname ant kitų spausdintuvų.

Atspausdintus grindų lipdukus ploteriuojame, ant išploteriuotų lipdukų dažniausiai klijuojame grindinį laminatą, kuris yra 1-2 cm didesnis už patį lipduką, tokiu būdų yra sumažinamas lipduko kantas.

Kiekis Grindų lipduko kaina/m²
1 m² nuo 17€
3 m² nuo 13€
5 m² nuo 10,2€
10 m² nuo 8,2€
15 m² nuo 7,5€
20 m² nuo 7,25€
25 m² nuo 7€
30 m² nuo 6,9€

Tai tik preliminarios grindų lipdukų kainos. Jos keisis žinant pasirinktas medžiagas, lipduko dydį, ploteriavimo laiką, spausdinimo technologijas, pristatymo terminą ir t.t. Norint sužinoti tikslią kainą, užpildykite užklausą arba susisiekite el. paštu.

Lipdukų grindims galerija

Užsisakykite grindų lipdukus

Turite klausimų?
Susisiekite

Ula

Vadyba

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top