Grindų lipdukai

Grindų lipdukai yra puikus būdas reklamuoti savo veiklą ar verslą. Jie gali būti įvairių dydžių, formų ir spalvų, todėl mes pagaminsime tokius, kurie patenkins visus jūsų veiklos ar verslo poreikius. Grindų lipdukai taip pat yra labai patvarūs ir atsparūs vandeniui, todėl juos galima naudoti bet kurioje patalpos dalyje. Išvenkite eilių ir užsisakykite juos dabar!
Grindų lipdukai

Lipdukų grindims gamyba ir spausdinimas

Grindų lipdukai
Grindų lipdukai ant plytelių

Grindų lipdukai dažniausiai spausdinami ant paprastos ekonominės arba ekonominės plėvelės su pastiprintais klijais. Nėra svarbu, ar pasirinksite matinę ar blizgią plėvelę, lipdukai yra laminuojami storu grindiniu laminatu, kuris plėvelei suteikia matiškumo. Kad lipdukas ilgiau laikytusi, grindų laminatas yra užleidžiamas už lipduko kraštų. Tokiu būdu lipduko kraštai tampa plonesniais ir rečiau kliudomi.

Grindų lipdukų galerija

Dažniausiai užduodami klausimai apie grindų lipdukus

Grindų lipdukus gaite naudoti įvairiose prekybos vietose, savo namuose, mokyklose ar biuruose.

Grindų lipdukus turite klijuoti ant lygesnio paviršiaus. Jie limpa ant daug medžiagų, todėl jeigu nežinote ar grindų lipdukai tiks jūsų grindų dangai? Susisiekite ir mes atsakysime visus rūpimus klausimus.

Jų kaina priklauso nuo dydžio ir nuo pasirinkimo ar laminatą užleisti už pačio lipduko krašto ar ne. Norėdami gauti greitą kainos atsakymą, užsakydami parašykite šiuos du dalykus.

Įvairiuose vietose grindų lipdukų panaudojimas yra skirtingas. Prekybos vietose grindų lipdukai naudojami informacijai arba reklamai, biuruose jie naudojami informacijai pateikti, namuose, mokyklose, darželiuose jie naudojami dekoravimui arba vaikų žaidimams

Užsisakykite grindų lipdukus

Užpildykite greitą užklausą arba susisiekite nurodytais kontaktais.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top