Lipdukai ant sienos

Lipdukai ant sienų yra puikus būdas papuošti savo namus ar biurą. Jie yra įvairių dydžių, spalvų ir formų, todėl galite rasti tobulą lipduką bet kokiai vietai. Sienų lipdukus yra lengva montuoti ir nuimti, todėl juos galima keisti pagal nuotaiką arba poreikį. Užsisakykite lipdukus ant sienos šiandien susisiekdami apačioje nurodytais kontaktais arba užpildydami formą.​

Gaminame įvairių tipų lipdukus, bet patys populiariausi yra šie:

  • Paprasti įvairių dydžių ploteriuoti sienų lipdukai su perkeliama plėvele.
  • Fototapeto faktūros sienų lipdukas.
  • Šerkšno plėvelė langams.

Kaip ir daugelyje sričių, derinimas užima daugiausiai laiko. Turint tvarkingą maketą gamybos laikas užtrunka nuo 1 iki 3 darbo dienų.

Atsiimti galite mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas arba pristatysime į jūsų pasirinktą vietą su kurjerių tarnybomis. Galime užklijuoti jūsų sugeneruotus siuntų lapelius.

Sienų lipdukų kaina priklauso nuo ploteriavimo sudėtingumo ir kiekio, dažniausiai kaina svyruoja nuo 6,9€ iki 8,2€ už kvadratinį metrą.

SIenų lipdukų gamyba

Sienų lipdukus spausdiname su ekologišku HP Latex spausdintuvu. Šio spausdintuvo dažai nėra toksiški ir yra draugiški aplinkai. Plėvelių pasirinkimas yra didelis ir įdomus, todėl galime pasiūlyti įvairių variantų. Drobės tipo plėvelė, tapetų faktūros ar metalizuotos plėvelės yra tik kelios iš daugybės plėvelių, su kuriomis dirbame. 

Kokius sienų lipdukus gaminame?

Dažniausiai gaminame ir klijuojame įprastus sienų lipdukus. Jie yra atspausdinami ant ekonomiškos plėvelės, reikalui esant laminuojami. 

Vienas populiariausių biurų dekoravimo būdų yra fototapeto imitacijos lipdukas, tai storas lipdukas, kuris atrodo, kaip tapetas. Ant jo galime spausdinti įvairius vaizdus, klijavimas yra nesudėtingas ir švarus. Po truputį šie lipdukai atsiranda ir privačiuose namuose.

Šerkšno lipdukai yra naudojami stiklinėms sienoms/pertvaroms dekoruoti arba padaryti jas mažiau permatomis.

Kiekis Lipduko kaina/m²
1 m² nuo 17€/m²​
3 m² nuo 13€/m²​
5 m² nuo 10,2€/m²​
10 m² nuo 8,2€/m²​
15 m² nuo 7,5€/m²​
20 m² nuo 7,25€/m²​
25 m² nuo 7€/m²​
30 m² nuo 6,9€/m²​

Tai tik preliminarios lipdukų kainos. Jos keisis žinant pasirinktas medžiagas, lipduko dydį, ploteriavimo laiką, spausdinimo technologijas, pristatymo terminą ir t.t. Norint sužinoti tikslią kainą, užpildykite užklausą arba susisiekite el. paštu.

Sienų lipdukų galerija

Užsisakykite sienų lipdukus

Turite klausimų?
Susisiekite

Ula

Vadyba

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top