Lipdukai ant sienos

Lipdukai ant sienų yra puikus būdas papuošti savo namus ar biurą. Jie yra įvairių dydžių, spalvų ir formų, todėl galite rasti tobulą lipduką bet kokiai vietai. Sienų lipdukus yra lengva montuoti ir nuimti, todėl juos galima keisti pagal nuotaiką arba poreikį. Užsisakykite lipdukus ant sienos šiandien susisiekdami apačioje nurodytais kontaktais arba užpildydami formą.
Lipdukas ant sienos faktūra

Kokius sienų lipdukus gaminame?

Sienų lipdukų pjaustymas
Sienų lipdukų spausdiniams

Sienų lipdukus spausdiname su ekologišku HP Latex spausdintuvu. Šio spausdintuvo dažai nėra toksiški ir yra draugiški aplinkai. Plėvelių pasirinkimas yra didelis ir įdomus, todėl galime pasiūlyti įvairių variantų. Drobės tipo plėvelė, tapetų faktūros ar metalizuotos plėvelės yra tik kelios iš daugybės plėvelių, su kuriomis dirbame. 

Sienų lipdukų galerija

Dažniausiai užduodami klausimai apie sienų lipdukus

Jeigu turite tinkamą maketą, tada dažniausiai sienų lipdukus pagaminame per 2-3 darbo dienas. 

Kadangi vaizdą ant kiekvieno lipduko galime atspausdinti vienodą, todėl lipdukus skirstome į plėvelių tipus:

  • Įprasti lipdukai – tai blizgi ar matinė plėvelė, ant kurios atspausdiname įvairius vaizdus ar išpjaustome tekstą.
  • Tapeto imitacijos lipdukai – tai lipdukai, kurių faktūra yra labai panaši į tapetus. Tai ypač populiarus būdas dekoruoti savo namų ar biuro sienas.
  • Šerkšno plėvelė – tai pertvaroms ar langams skirta plėvelė, kuri atlieka kelias funkcijas dekoravimo ir mažina stiklu permatomumą.
  • Perforuota plėvelė – tai reklaminio panaudojimo plėvelė. Ji dažniausiai klijuojama ant langų, jos dėka reklama lengvai pastebima iš lauko, taip pat stebint iš išorės patalpų vidus tampa sunkiai matomu. Priešingai viduje, vaizdas už lango yra kuo puikiausiai matomas.

Sienų lipduko kaina priklauso nuo jo dydžio, formos ir medžiagos. Įprastas sienų lipdukas dažniausiai kainuoja nuo kelių eurų iki kelių dešimčių eurų.

Sienų lipdukus dažniausiai klijuojame biuruose, gyvenamuosiuose namuose arba prekybos vietose.

Užsisakykite lipdukus ant sienų

Užpildykite greitą užklausą arba susisiekite nurodytais kontaktais.

Pirkinių krepšelis
Susisiekite
chat 2 iseiti 2
Scroll to Top