A3 formatas

A3 popieriaus formatas yra vienas iš standartinių tarptautinių popieriaus foramtų pagal ISO 216 standartą. Jis yra labai populiarus reklamos gamyboje. A3 popieriaus lapas yra lygiai du kartus didesnis nei A4 formato lapas ir du kartus mažesnis už A2 formatą. Jis dažnai naudojamas didesniems dokumentams, piešiniams, plakatams ir kitokiai vizualinei medžiagai. A3 formato plotas yra 0,125 kvadratinio metro. Jo matmenys yra šie:

  • Milimetrais: 297 mm x 420 mm
  • Centimetrais: 29,7 cm x 42 cm
  • Coliais: 11,7 in x 16,5 in
A3 formatas

A3 formato panaudojimas

A3 formatas ypač populiarus, naudojamas reklamos gamyboje, piešime, interjero dekoravime. Patys populiariausi šio formato spaudos produktai yra plakatai, brėžiniai, taip pat šis formatas naudojamas spausdinant brošiūras, bukletus, katalogus, kurie yra su lenkimu, todėl galutinis jų dydis būna A4. Visi segti įprasto dydžio žurnalai yra atspausdinti ant A3 formato lapo.

GALBŪT RASITE ATSAKYMĄ

A3 formato D.U.K

Stengiamės taupyti jūsų laiką ir atsakyti svarbius, bei dažniausiai užduodamus klausimus skirtus popieriaus lapų formatams

Šio formato dydis yra 297mm x 420mm, centimetrais 29,7x42cm. Jeigu ruošiate spausdinimo failą ant kurio spauda (fonas) turi būti iki pat kraštų, tada nepamirškite uždėti 2mm užlaidas. Jūsų paruošto failo dydis bus 301x424mm, bet spaustuvės darbuotojai gavę maketą iškarto supras, kad reikiamas galutinis formatas yra A3.

Taip, mes galime pagaminti A3 formato skrajutes, bet tai greičiausiai bus panašus į plakatą.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top