Vizitiniu korteli usablonu pasirinkimas

Vizitinių kortelių šablonai: sutaupykite su Skaitmena

Vizitinė kortelė yra daugiau nei tik kontaktinė informacija; tai asmeninio prekės ženklo, įmonės įvaizdžio ir profesionalumo atspindys. Vizitinės kortelės dizainas turi būti apgalvotas ir atspindėti jūsų verslo vertybes. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip Skaitmena spaustuvės internetinės spaudos produktų platforma gali padėti jums sėkmingai įgyvendinti šiuos tikslus, nesudarant papildomų išlaidų maketavimo paslaugoms.

Kodėl rinktis nemokamus vizitinių kortelių šablonus?

Šiandienos rinkoje svarbu ne tik atskirti save nuo konkurentų, bet ir optimizuoti išlaidas. Skaitmena siūlo sprendimą, kuris atitinka abi šias sąlygas. Mūsų spaudos produktų internetu platformoje turėsite prieigą prie nemokamų vizitinių kortelių šablonų asortimento, kurie yra pritaikyti įvairioms industrijoms ir asmeninio stiliaus poreikiams. Taip pat nesudėtingai galėsite juos koreguoti, pakeisti tam tikras nuotraukas ar vaizdus.

Pasirinkimo Laisvė: Klientai gali rinktis iš įvairių stilių ir formatų, kad rastų tobulą atspindį savo verslui. Nuo konservatyvių iki šiuolaikiškų dizainų, kiekvienas ras kažką sau.

Dizaino Lankstumas: Naudojantis mūsų integruotu dizainerio įrankiu, klientai gali lengvai modifikuoti pasirinktus šablonus: keisti tekstus, spalvas ir net pridėti savo logotipus.

Kaina: Kadangi šablonų kūrimas ir adaptacija kliento pusėje nekainuoja, galutinė kaina už vizitines korteles tampa žymiai mažesnė. Klientai moka tik už spaudą, o tai reiškia, kad galutinis produktas yra pigesnis nei pas konkurentus, kurie ima mokestį už dizaino paslaugas.

Užsisakykite vizitines korteles internetu pasirinkę nemokamą šabloną

Įkelkite failą, pasirinkite šabloną arba kurkite maketą nuo pradžių. Su mūsų dizainerio įrankiu vizitines korteles užsakysite per keletą minušių.

Kaip Tai Veikia?

Procesas yra paprastas ir patogus. Klientai apsilanko mūsų internetinėje spaudos parduotuvėje, pasirenka pageidaujamą šabloną arba pradeda kurti vizitines korteles nuo pradžių, naudoja dizaino įrankį savo vizitinių kortelių kūrimui. Po to, kai dizainas yra baigtas, jis persiunčiamas tiesiogiai į mūsų sistemą, kurioje iškarto pradedam spausdinimo darbus. Mes užtikriname aukštos kokybės spaudą ir pristatymą nurodytu adresu visoje Lietuvoje.

Nenorite rinktis mūsų šablonus?

Turbūt visi žinote Canva.com, susikurkite maketą šioje svetainėje ir įkelkite jas mūsų vizitinių kortelių internetiniame produkte, spauskite įdėti į krepšelį ir apmokėkite. Vizitines korteles pagaminsime ypač greitai, dažniausiai per 1-2 dienas.

Vizitiniu korteliu sablonai, maketai nemokamai
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top