Kalėdiniai produktai 2024

Šiais metais galime jums pateikti galybę naujų produktų, kurie puikiai tiks šventiniam laikotarpiui. Šioms Kalėdoms galime pagaminti ne tik papuošimo dekoracijas, individualius pakabinamus žaisliukus atspausdintus ant PVC plastiko, aliuminio kompozito ar organinio stiklo. Taip pat gaminame individualių formų ir personalizuotus atvirukus, sveikinimus, diplomus, sertifikatus, apdovanojimus, stalo korteles, ir įvairiausius kalendorius. 

Kalėdoms ir naujiesiems metams puikiai tinka spauda su balta spalva, kurią galima uždėti ant bet kokių paviršių: tekstilė, tekstūra, zomšas.

Įvairių formų atvirukai

Galime pagaminti įvairių formų atvirukus, kvietimus be kirtimo formos. Ieškote, kas įgyvendintu jūsų unikalias atvirukų ar kvietimų idėjas, bet tam reikia kirtimo formos, kurios gamyba trunka ganėtinai ilgai, tuo labiau formos gamyba kainuoja iki 100 eurų. Turėdami pažangią įrangą, galime pagaminti įvairių formų atvirukus, atvirutes ir kvietimus be kirtimo formos.

Taip pat turime dvi atvirukų formas – kalėdinio žaisliuko ir eglutės. Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais ir aptarsime detales.

pakvietimas-ant-akrilo

Kvietimai, padėkos, atvirutės ant organinio stiklo

Norite būti išskirtiniai ir įdomūs? Mes galime pagaminti padėkas, kvietimus ar panašią produkciją atspausdintą ant organinio stiklo. Galime spausdinti ant skaidraus organinio stiklo su balta spalva arba ant spalvoto organinio stiklo, su kontrastinga kita spalva. Galimybės beveik yra neribotos, todėl susisiekite su mumis ir mes surasime geriausią sprendimą.

Įvairių tipų kalendoriai

Galime pagaminti įvairių tipų kalendorius, kurių ilgis yra iki 90 cm. Norite vieno lapo sieninio kalendoriaus, bet nežinote, kaip sutalpinti mėnesius? Gamindamiesi kalendorių, kurio ilgis yra nuo 60 cm, galite lengvai sutalpinti visus mėnesius. Tokio tipo kalendoriaus gamyba yra žymai pigesnė negu įprastų kalendorių.Šie kalendoriai gali būti spausdinami ant prailginto popieriaus arba natūralios drobės.

Taip pat gaminame įprastus 3 ir vienos dalies kalendorius, kalendorius su nuotraukomis ir stalinius kalendorius.

Firminiai kortų žaidimai

Puiki dovana, kuri nebus numesta į kampą yra firminiai kortų žaidimai. Padovanokite UNO tipo ar įprastų kortų kaladę su savo įmonės firminiu stiliumi. Tokia dovana nėra išmetama, ją tikrai panaudos, o naudodami matys jūsų įmonės logotipą. Tai puikus būdas nuolatos priminti apie savo įmonę nelendant į akis.

Firminiai bloknotai

Bloknotai yra viena populiariausių kalėdinių dovanų, bet tai nereiškia, kad ji nėra laukiama. Turėjome vienerius metus, kada savo kolegoms, partneriams, draugams nedovanojome bloknotų ir sulaukėme ne vieno pasiteiravimo, o gal bloknotų dar turime. Rekomenduojame visada turėti ir padovanoti savo firminį bloknotą, nes užrašinėjame visi, vieni mažiau, kiti daugiau, bet tikrai žinome, kad ranka užsirašyti ne tik patogiau, bet ir  lengviau įsimename užrašytą informaciją.

Mes galime apgaminti Įvairių tipų bloknotus, plonesnius segtus kabėmis arba storesnius klijuotus arba rištus spirale.

Kalėdinės dekoracijos ant PVC, aliuminio kompozito, kieto kartono ir kitų plokščių medžiagų

Jau pradėjome kalėdinių dekoracijų gamybą. Galime pagaminti įvairius kalėdinius žaisliukus, teminius stendus ar kitas dekoracijas. Kažko norite, bet trūksta idėjų? Mūsų dizainas tikrai pasiūlys gerą sprendimą. Susisiekite ir surasime, kaip geriausiai pasipuošti šventėms.

Kalėdinės produkcijos galerija

Užsisakykite

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top