Kaip prisijungti prie savo Facebook?

Facebook svetainė yra pats populiariausias socialinis tinklas. Norite sužinoti, kaip prisijungti prie savo facebook? Pataikėte, kaip tik čia. Užmiršote slaptažodį, el. paštą arba jeigu reikia prisijungimo patvirtinimo, šiame straipsnyje apžvelgsime visą svarbiausią informaciją, kuri padės prisijungti į savo facebook paskyrą. Facebook Lietuviškai yra veidų knyga, priešingai spausdintai knygų versijai, kuri dažniausia būna A4 formato, tai yra skaitmeninės knygos metafora.

Kaip atkurti facebook anketą?

Pamiršau kodą:

Tai dažniausiai pasitaikanti problema, kuri neleidžia prisijungti į savo Facebook paskyrą. Atkurti slaptažodį galite nesudėtingai. Nuėję į Facebook puslapį rasite vietą, kur reikia įvesti savo prisijungimus. Žemiau jos bus užrašas „Pamiršote slaptažodį?“ paspaudę šį užrašą būsite nukelti į slaptažodžio atkūrimo procedūrą. Taip pat slaptažodį galite atkurti tiesiogiai paspaudus šia nuorodą – Facebook slaptažodžio atkūrimas.

Kiti atstatymo būdai:

Pamiršote el. paštą? Galbūt galėsite grįžti į savo „Facebook“ paskyrą naudodami alternatyvų el. pašto adresą arba savo telefono numerį, kuris yra nurodytas paskyroje. Taip pat susigrąžinti paskyrą galite naudodami kompiuterį ar mobilųjį telefoną, kurį anksčiau naudojote prisijungdami prie savo Facebook paskyros.

Jeigu norite atstatyti savo paskyrą, eikite į facebook.com/login/identify ir vykdykite instrukcijas, kurios įvairias būdais padės susigrąžinti savo paskyrą. Čia galėsite įvesti savo paskyros vardą ir pavardę, vėliau gauti patvirtinimo kodus, kurie padės susigrąžinti paskyrą.

facebook.com/login/identify svetainė yra geriausias būdas norint prisijungti į savo paskyrą ir atstatyti ją. Suveskite savo vardą ir pavardę ir Facebook jums pasiūlys geriausius atstatymo būdus.

Kaip pasikeisti Facebook slaptažodį?

Pakeiskite slaptažodį paskyrų centre:

 1. Viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite savo profilio nuotrauką, tada spustelėkite Nustatymai ir privatumas.
 2. Spustelėkite Nustatymai.
 3. Spustelėkite Paskyrų centras, tada spustelėkite Slaptažodis ir sauga.
 4. Spustelėkite Keisti slaptažodį, tada bakstelėkite paskyrą, kurią norite atnaujinti.
 5. Įveskite dabartinį slaptažodį ir naują slaptažodį.
 6. Spustelėkite Keisti slaptažodį.

Pastaba: šiuo metu ne visi galės pasiekti šį nustatymą paskyrų centre. Jei anksčiau pateikti veiksmai jums netinka, išbandykite toliau nurodytus veiksmus.

Pasikeiskite slaptažodį:

 1. Norėdami pakeisti slaptažodį „Facebook“, jei jau esate prisijungę:
 2. Spustelėkite savo profilio nuotrauką viršutiniame dešiniajame „Facebook“ kampe.
 3. Pasirinkite Nustatymai ir privatumas, tada spustelėkite Nustatymai.
 4. Spustelėkite Sauga ir prisijungimas.
 5. Spustelėkite Redaguoti šalia Keisti slaptažodį.
 6. Įveskite dabartinį slaptažodį ir naują slaptažodį.
 7. Spustelėkite Išsaugoti pakeitimus.
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top