• Foto siena

  Foto siena

  Nuo 39.93 313.995  su PVM

  Švenčiate gimtadienį, vestuves ar organizuojate kitą renginį? Įkelkite turimą dizainą arba susikurkite su mūsų dizaino įrankiu ir mes jums pagaminsime fotosieną. Nenorite kurti dizaino? Užpildykite užklausą ir mūsų vadyba su jumis susisieks.

 • kortos

  Kortų žaidimai

  Nuo 15.125 29.621  su PVM

  Pasigaminkite savo kortų kaladę! Naudodami dizaino įrankį susikurkite unikalią kortų kaladės nugarėlę arba įkelkite norimą nuotrauką ar maketą. Personalizuotos kortos yra labai populiari dovana draugams, giminėms ar kolegoms. Užsakant daugiau negu 10 vnt., susisiekite el. paštu arba telefonu. Nuo 10 vnt. taikome specialias, žemesnes didesnių tiražų kainas.

 • kvietimai

  Kvietimas į gimtadienį

  Nuo 1.21 2.178  su PVM

  Užsisakykite aukštos kokybės kvietimų savo šventei. Standartiškai atrinkome pačius populiariausius kvietimų popierius, todėl tikrai nesuklysite. Nenorite naudoti mūsų dizaino įrankį? Susikurkite kvietimą per Canva.

 • kvietimai

  Kvietimas į vestuves

  Nuo 1.21 2.178  su PVM

  Užsisakykite aukštos kokybės kvietimų savo šventei. Standartiškai atrinkome pačius populiariausius kvietimų popierius, todėl tikrai nesuklysite. Nenorite naudoti mūsų dizaino įrankį? Susikurkite kvietimą per Canva.

 • lipdukai

  Lipdukų gamyba internetu

  Nuo 0.152 0.379  su PVM

  Susikurkite savo lipduką internetu arba įkelkite patinkančią nuotrauką, dizainą ir mes pagaminsime jums tobulus lipdukus. Lipdukų gamyba užtrunka 1-3 dienas.

 • plakatai

  Plakatai ant lipduko

  Nuo 5.203 11.011  su PVM

  Plakatai spausdinami ant EasyDot lipduko, kuris klijuojamas ypač lengvai. Šis lipdukas turi smulkių rutuliukų faktūrą. Plakatus pagaminame per 1-4 darbo dienas. Minimalus užsakymo kiekis yra 3 vnt.

 • plakatai

  Plakatai ant PVC

  Nuo 8.954 29.766  su PVM

  Plakatai tiesioginiu būdų spausdinamas ant 3mm PVC plastiko. Šie plakatai puikiai tinka interjero dekoravimui, švenčių papuošimams, dovanoms ar reklamai. Plakatus pagaminame per 1-4 darbo dienas. Minimalus užsakymo kiekis yra 3 vnt.

 • plakatai

  Plakatai su laminatu

  Nuo 9.438 43.56  su PVM

  Plakatai spausdinami ant aukštos kokybės popieriaus ir yra laminuojami matiniu arba blizgiu laminatu. Jie gali būti naudojami interjero dekoravime ar reklamos srityje. Plakatus pagaminame per 1-4 darbo dienas. Minimalus užsakymo kiekis yra 3 vnt.

 • plakatai

  Popieriniai plakatai

  Nuo 3.751 24.357  su PVM

  Plakatai spausdinami ant aukštos kokybės, storesnio popieriaus, jie gali būti naudojami interjero dekoravime ar reklamos srityje. A3 dydžio plakatai spausdinami ant kreidinio popieriaus, o didesni ant Satin, slidaus matinio popieriaus.

 • roll-up

  Reklaminiai ištraukiami stendai

  Nuo 72.60  su PVM

  Susikurkite reklaminė stendą su mūsų dizaino įrankiu arba įkelkite savo turima maketą. Reklaminius stendus pagaminame per 2-4 darbo dienas.

 • skrajutes

  Skrajutės

  Nuo 0.119 0.387  su PVM

  Dažniausiai skrajučių gamybos terminas trunka nuo 1 iki 5 darbo dienų, bet esant dideliam užimtumui šis terminas gali kisti. Norite individualaus užsakymo? Užpildykite šią užsakymų formą.

 • Stalinis kalendorius

  Stalinis kalendorius

  Nuo 6.05  su PVM

  Susikurkite stalinio kalendoriaus nugarėlės dizainą arba įkelkite jau turimą maketą ar nuotrauką. Pasirinkite norimą stovelio ir metalinės spiralės spalvą, susikurkite lapelių nugarėlės maketą ir mes pagaminsime jums tobulą personalizuotą stalinį kalendorių.

 • Triju daliu kalendorius

  Trijų dalių sieninis kalendorius

  Nuo 12.10  su PVM

  Užsisakykite individualų trijų dalių sieninį kalendorių. Įkelkite savo nuotrauką ar turimą dizainą. Nepamirškite susikurti viršutinės ir apatinės kalendorių dalies. Kalendorius yra be kalendorių maišelio ir nelaminuotas. Norint laminuoto ar kalendoriaus su maišeliu, užsakymą atlikite rašydami el. paštu.

 • vienos dalies kalendorius

  Vienos dalies kalendorius

  Nuo 11.495  su PVM

  Užsisakykite individualų vienos dalies sieninį kalendorių. Įkelkite savo nuotrauką ar turimą dizainą. Nepamirškite susikurti viršutinės ir apatinės kalendorių dalies. Kalendorius yra be kalendorių maišelio ir nelaminuotas. Norint laminuoto ar kalendoriaus su maišeliu, užsakymą atlikite rašydami el. paštu.

 • Vizitines korteles

  Vizitinės kortelės internetu

  Nuo 0.097 0.43  su PVM

  Dažniausiai vizitinių kortelių gamybos terminas trunka nuo 1 iki 5 darbo dienų, bet esant dideliam užimtumui šis terminas gali kisti. Norite individualaus užsakymo? Užpildykite šią užsakymų formą.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top