Popierinių etikečių gamyba

Popierinių etikečių gamyba per 1-3 darbo dienas. Nuo maketo iki gatavo produkto jūsų rankose. Turime galimybę pagaminti įvairių formų popierines etiketes be kirtimo formos. Susisiekite ir užsakykite.

Popierinės etiketės gali būti spausdintos ant įvairių popierių, taip pat laminuojamos, puošiamos UV laku arba aukso folija.

Dažniausiai popierinės etiketės spausdinamos ant paprasto ofsetinio popieriaus arba perdirbto.

Popierinės etiketes dažniausiai pagaminame per 1-3 darbo dienas, bet tai tik preliminarus terminas. Daugiau informacijos susisiekus el. paštu.

Atsiimti galite mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas arba pristatysime į jūsų pasirinktą vietą su kurjerių tarnybomis. Galime užklijuoti jūsų sugeneruotus siuntų lapelius.

Popierinių etikečių kainas pasakyti labai sunku, priklauso nuo formato, pasirinkto popieriaus. 90×50 mm popierinių etikečių kaina gali būti apie 0,03€/vnt.

Popierinių etikečių spausdinimas

Popierines etiketes galime spausdinti ant įvairaus popieriaus. Dažniausiai pasitaikantis yra paprastas ofsetinis arba kreidinis popierius, taip pat perdirbtas. Jas galime puošti su UV laku, aukso folija ar laminatu.

Popierinių etikečių kaina

Kiekis Popierinės etiketės
100 vnt. nuo 0,17€
200 vnt. nuo 0,1€
500 vnt. nuo 0,065€
1000 vnt. nuo 0,037€
2000 vnt. nuo 0,0293€

Tai tik preliminarios popierinių etikečių kainos. Jos keisis žinant pasirinktas medžiagas, etiketės dydį, ploteriavimo laiką, spausdinimo technologijas, pristatymo terminą ir t.t. Norint sužinoti tikslią kainą, užpildykite užklausą arba susisiekite el. paštu.

Popierinių etikečių galerija
Užsisakykite popierines etiketes

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top