Vizitinių kortelių maketavimas

Vizitinių kortelių maketavimas yra nesudėtingas procesas. Pats maketavimo darbas trunka greitai ir kainuoja mažai. Vizitinių kortelių maketavmo paslauga mūsų įmonėje dažniausiai kainuoja nuo 10€ iki 15€. Žinoma darant daug korekcijų ir pakeitimų kaina auga.

Pats maketavimo procesas trunka greitai, bet maketuotojai turi eilę maketavimo darbų, todėl jūsų dizaino paruošimas gali užtrukti iki kelių dienų.

Valandos maketavimo kaina yra 30€ – 35€, bet vizitinių kortelių kūrimo procesas dažniausiai trunka apie 20 minučių, todėl jų maketavimo kaina yra daug mažesnė už valandinį įkainį.

Mes dirbame internetu, todėl galite parašyti el. paštu arba paskambinti telefonu. Jeigu norite, galite atvykti į mūsų biurą Pikulo g. 53, Kaunas

Nemokėkite už maketavimą, susikurkite savo vizitines korteles

Skaitmena.lt svetainėje galite užsisakyti vizitines korteles internetu, su šia paslauga ne tik supaprastinsite vizitinių kortelių užsakymą, bet ir galėsit pasirinkti norimą šabloną ar sukurti savo vizitinių kortelių dizainą. Tokiu būdu sutaupysite maketavimo išlaidas.

Kodėl rinktis mūsų vizitinių maketavimo paslaugas?

Spaudos srityje dirbame daugiau negu 13 metų, todėl žinome, koks maketas padės parduoti ir kaip jį paruošti spaudai. Pagamintas spaudos produktas gali būti ekonomiškas, ekologiškas, prabangus ir tai lemia įvairūs užbaigimo darbai į kuriuos reikia atsižvelgti jau kuriant maketą. Pailsėkite, jūsų maketo kūrimu pasirūpinsime mes.

Patirtis

Žinome, kaip maketą reikia paruošti folijavimui, laminavimui, kirtimui, ploteriavimui, frezavimui, lakavimui ar kitiems užbaigimo darbams.

Viskas vienoje vietoje

Viskas vienoje vietoje, todėl atlikus maketavimo darbus, galime atspausdinti pavyzdį. Kartu pasitikrinus gatavą produktą galėsime pakoreguoti maketą arba tiesiogiai paleisti į gamybą.

Profesionalumas

Mūsų dizaineriai šioje srityje dirba visą savo gyvenimą, todėl jie patars visais rūpimais klausimais. Nuo medžiagų iki užbaigimo darbų pasirinkimo.

Užsisakykite vizitines korteles

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top