A4 formatas

A4 popieriaus formatas yra pats populiariausias ir dažniausiai naudojamas popieriaus formatas pasaulyje ir yra standartinis pagal tarptautinį ISO 216 standartą. Jis yra plačiai naudojamas reklamos srityje, biuruose, mokyklose ir kitose institucijose dokumentams spausdinti, kopijuoti ir rašyti. Jo plotas yra 0,0625 kvadratinio metro. A4 popieriaus formatas yra labiausiai paplitęs popieriaus dydis daugelyje šalių, išskyrus Šiaurės Ameriką, kur dažniausiai naudojamas „Letter“ dydis. Dėl savo patogaus dydžio, A4 formatas yra idealus dokumentams, laiškams, ataskaitoms, sąskaitoms faktūroms ir kitoms spausdintoms medžiagoms. Jis yra dvigubai mažesnis už A3 formatą, bet dviguubai didesnis už A5 formatą. Jo matmenys yra šie:

  • Milimetrais: 210 mm x 297 mm
  • Centimetrais: 21 cm x 29,7 cm
  • Coliais: 8,27 in x 11,69 in
A4 formatas

A4 formato panaudojimas

Visi žinome, kad tai pats populiariausias dokumentų formatas. Beveik visi svarbūs popieriai yra atspausdinti naudojant šį formatą, todėl jo lapus namuose turime visi. Nepaisant to, tai labai populiarus formatas ir komercinės reklamos srityje. Naudoajnt jį yra gaminami įvairūs spaudos produktai, kaip plakatai, meniu, bukletai, katalogai, brošiūros, reklaminės lentelės, diplomai, skrajutės, lansktinukai, sertifikatai, įvairūs lipdukai.

GALBŪT RASITE ATSAKYMĄ

A4 formato D.U.K

Stengiamės taupyti jūsų laiką ir atsakyti svarbius, bei dažniausiai užduodamus klausimus skirtus popieriaus lapų formatams

Šio formato dydis yra 210mm x 297mm, centimetrais 21×29,7cm. Jeigu atsimenat nors vieno formato išmatavimus, tada labai lengva apskaičiuoti kitus. Jeigu formato skaičius mažėja, tada jo dydis dvigubai didėja, jeigu didėja, tada dvigubai mažėja. Pavyzdžiui turite A4 formatą, A3 formato turi mažesnį skaičių, reiškia A3 formatas yra dvigubai didesnis.

Ne, lapinės spauda visada spausdinama ant SRA3 formato, o tada apipjaustoma iki reikiamo formato.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top