Etikečių gamyba

Gaminame popierines ir lipnias etiketes. Nuo maketo iki gatavo produkto jūsų rankose. Negalite atvykti į biurą? Nieko tokio, mes esame internetinė spaustuvė, todėl užsakymus priimame internetu, pristatome visoje Lietuvoje.

Popierinės etiketės gali būti spausdintos ant įvairių popierių, taip pat laminuojamos, puošiamos UV laku arba aukso folija.

Lipnios etiketės gali būti aukso, sidabro raidžių, spausdinamos su baltu rašalu arba įprastos.

Etiketes dažniausiai pagaminame per 1-3 darbo dienas, bet tai tik preliminarus terminas. Daugiau informacijos susisiekus el. paštu.

Atsiimti galite mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas arba pristatysime į jūsų pasirinktą vietą su kurjerių tarnybomis. Galime užklijuoti jūsų sugeneruotus siuntų lapelius.

Popierinių etikečių kainas pasakyti labai sunku, priklauso nuo formato, pasirinkto popieriaus, bet lipnių etikečių kainos dažniausiai svyruoja nuo 6,9€​ iki 7,5€​ už vieną kvadratinį metrą.

Etikečių gamyba, spausdinimas

 

Galime pagaminti  popierines ir lipnias etiketes. Popierinės etiketės gali būti gaminamos ant įvairaus popieriaus, tai yra standartinis blizgus, ofsetinis, dekoratyvinis arba perdirbtas. Lipnias etiketes gaminame ant matinės, baltos blizgios arba skaidrios plėvelės. Gamyba trunka nuo 1 iki 3 darbo dienų. 

Etikečių kaina

Kiekis Etiketės kaina/m²
1 m² nuo 17€
3 m² nuo 13€
5 m² nuo 10,2€
10 m² nuo 8,2€
15 m² nuo 7,5€
20 m² nuo 7,25€
25 m² nuo 7€
30 m² nuo 6,9€
Kiekis Popierinės etiketės
100 vnt. nuo 0,17€
200 vnt. nuo 0,1€
500 vnt. nuo 0,065€
1000 vnt. nuo 0,037€
2000 vnt. nuo 0,0293€

Tai tik preliminarios lipnių ir popierinių etikečių kainos. Jos keisis žinant pasirinktas medžiagas, lipduko dydį, ploteriavimo laiką, spausdinimo technologijas, pristatymo terminą ir t.t. Norint sužinoti tikslią kainą, užpildykite užklausą arba susisiekite el. paštu.

Popierinės etiketės

Popierinės etiketės yra spausdinamos su Xerox Iridesse spausdintuvu, dažniausiai stačiakampės formos su skyle pakabinimui.

Lipnios etiketės

Lipnios etiketės spausdinamos ant matinės, blizgios, arba skaidrios plėvelės.

Etikečių galerija
Užsisakykite etiketes

Turite klausimų?
Susisiekite
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top